Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > Nabídka

Nabídka

Autokemp HSTS Šternberk se nachází na rozhraní Hané a podhůří Nízkého Jeseníku. Je umístěn v údolí říčky Sitky, oboustranně lemované smíšenými lesy, v rekreační chatové části města Šternberk.

Ubytovací kapacita je složena z lůžek v chatkách a volné plochy pro karavanystany. Pro karavany jsou instalovány elektrické přípojky a je vyhrazeno místo pro vylévání obsahů chemických toalet karavanů.
Plocha pojme 25 karavanů a 30 stanů. Je také možnost připojení na WIFI.

Pro hygienu slouží budova společných sociálních zařízení, která má část pro muže a část pro ženy. Obsahuje umyvadla, sprchy, WC, pisoáry. Ale také místnost s automatickou pračkou, kde si mohou návštěvníci vyprat své drobnosti.

Chaty jsou rozděleny do několika kategorií podle vybavenosti.
Nejlevnější jsou "Zahradní chatky" a chatky typu "Ba22" nebo "OSADA" vybavené lůžky, skříňkou, stolem a příslušným počtem židlí bez sociálního vybavení. Pro tyto chatky slouží společné sociální zařízení.

Následují chaty mající WC a umyvadlo se studenou vodou, malou chladničkou typ „DANA“, a potom chaty „OKAL“, mající WC, sprchu a dvě umyvadla-teplá voda, lednička.

Nejdražší jsou chaty s úplným sociálním vybavením (WC, sprcha) a kuchyňkou (dřez, elektrický dvojvařič, lednička, nádobí, jídelní soupravy). Jedna z těchto chat je bezbariérová. Jsou to chaty SK400 a FLORA. Samozřejmostí výbavy každé chatky je ložní prádlo.

V hlavní budově recepce se nachází

  • společenská místnost ke společnému posezení a stolním hrám
  • společná kuchyňka-otevřená od 7:00 do 21:00 z důvodu nezvaných nočních návštěvníků.
  • jídelna - součást společné kuchyňky, ale samostatná místnost
  • kuchyňka je vybavena dvěma plynovými sporáky, dvěma lednicemi, rychlovarnou konvicí, bojlerem na teplou vodu k mytí nádobí, z hygienických důvodů doporučujeme vlastní nádobí a mycí prostředky

V recepci

je možno zapůjčit si společenské stolní hry, ale také badminton, či míč na volejbal, nebo kopanou, nebo nohejbal. Pokud chce někdo večer posedět u ohně, či si opéci uzeninu, je pro něj určeno centrální ohniště.
Telefonovat je možno z recepce, což dnes již návštěvníci využívají méně, vzhledem k vlastním mobilním telefonům. I když ne každý operátor má v autokempu stabilní dobrý signál. Na recepci také získáte heslo pro připojení k WIFI. Při velkém počtu zájemců o připojení se Vám nemusí připojení zdařit z důvodu toku dat, který je limitován poskytovatelem internetu.

Občerstvení

Součástí autokempu je i kiosek sloužící ke každodenní nabídce jídel z grilu.Vaříme každý den několik druhů jídel s občerstvením. V tomto zařízení je možné dohodnout si snídani i oběd nebo večeři. Objednávky den předem u prodejního pultu, nebo předběžně na telefonu +420 739 443 296 u paní Marcely Zbořilové Facebook. Obchod s potravinami je vzdálen asi 2 km ve Šternberku. 

Doprava

Dopravit se do kempu z nádraží je možno buďto po vlastních a držet se při tom poctivě říčky Sitky, nebo linkovým autobusem na trati „Šternberk aut. nádraží Dalov-Horní Loděnice“. Obě nádraží se nachází vedle sebe.
Motorizovaní turisté přijíždějící ze směrů od Olomouce, Opavy, Uničova či Litovle pojedou dle dopravních značek směr "RÝMAŘOV" až ke kruhovému objezdu pod rýmařovským kopcem. Tam se orientují směrovou  značkou „AUTOKEMP“. Nachází se pod značkou směr DALOV.

Sezónní provoz je v období od 15. 5 do 15. 9 běžného kalendářního roku.

Dovolujeme si upozornit  návštěvníky, kteří se chtějí ubytovat za účelem jakýchkoliv oslav a tudíž hodlají být hluční, aby si uvědomili, že k nám jezdí návštěvníci, kteří vyhledávají klidný pobyt a my jim jej hodláme poskytovat. Aby to bylo správně pochopeno. Oslavovat můžete, ale od 22:00 do 07:00 následujícího dne platí noční klid. Děkujeme za pochopení.